• facebook

Witajcie

Mam na imię Karolina, mam 26 lat. Odkąd pamiętam rękodzieło było w moim życiu. Możnaby powiedzieć, że wyssałam je z mlekiem matki. Zarówno mama, jak i babcia, mają wiele rękodzielniczych talentów. Nie ma chyba techniki, o której one by jeszcze nie słyszały. 

Naturalnie i ja odkąd skończyłam sześć lat obserwowałam i uczyłam się. Często ja przynosiłam do domu nowe pomysły. Czasem pokazywałam coś mamie i zmuszałam, żeby nauczyła się jak to zrobić, a potem nauczyła i mnie. 

Dziś handemade jest dla mnie sposobem na odstresowanie się, spełnianie pasji i metodą na spełnianie marzeń przyjaciół. Już od kilku lat dostają oni prezenty, lub dodatki do nich, ręcznie przeze mnie wykonywane. Widząc ich zaskoczenie i radość, wiem, że było warto  

 

Zachęcam Was do odwiedzania bloga i komentowania. Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje prace i zainspirują Was moje DIY.

 

Miłego dnia, 

Karolina

2 komentarzy

  1. Anula · 12 lipca 2014 Odpowiedz

    Robisz piękne rzeczy! Od siebie mogę poradzić wybór witryny, na której możesz w bardziej przejrzysty sposób prezentować swoje arcydzieła – Landscape. Możesz podejrzeć na mojej stronie – chodzi głównie o prezentację zdjęć. Pozdrawiam i życzę powodzenia

Zostaw odpowiedź