• facebook
Węzełkowa biżuteria sznurkowa

Węzełkowa biżuteria sznurkowa

Witajcie :)

Pogoda jak na pierwsze dni listopada zrobiła się naprawdę piękna, postanowiłam więc nadrobić zaległości i pokazać Wam, co ostatnio wykonałam. Najbliższych kilka wpisów poświęcę biżuterii. Dziś zaprezentuje Wam biżuterię handmade wykonaną ze sznurków techniką wiązania węzłów. Wzór na ich wykonanie wraz z instrukcją możecie znaleźć na blogu Pasart.

Pierwszy zestaw kolorystyczny: biały, zielony, czerwony powstał jako uzupełnienie kolorowej, kwiecistej sukienki na wesele przyjaciółki. Tworzony był w środku nocy przeze mnie i moją mamę :) Węzeł nazywa się Witness to your splendor

A oto efekty:

biżuteria ze sznurka

biżuteria sznurkowa

wisior ze sznurka

biżuteria węzełkowa

 

W krótkim czasie powstały także inne zestawienia kolorystycznej tej biżuterii, z tym że tylko naszyjniki :) Pierwszy bardzo klasyczny biało-czarny, drugi czerwono-niebiesko-czarny:

Który podoba Wam się najbardziej?

Pozdrawiam,

Karolina

2 komentarzy

  1. ~Magda · 16 listopada 2014 Odpowiedz

    Ostatni :) Zainspirował mnie do zrobienia własnych. Znalazłam instrukcję na pasart, znasz może jakieś strony z innymi wzorami? Kupiłam dość dużo satynowych sznurków i chętnie stworzyłabym jakąś inną biżuterię, a nie mogę trafić na nic więcej niż warkoczykowe sploty.

Zostaw odpowiedź