• facebook
Noworoczne, biżuteryjne postanowienia

Noworoczne, biżuteryjne postanowienia

Wiele osób ma w Nowym Roku postanowienia. Po raz pierwszy i ja postanowiłam takie mieć. Zastanawiacie się pewnie, co to było. Otóż postanowiłam nie być szewcem i mieć buty :) Czyli tłumacząc, stwierdziłam, że czas najwyższy mieć kolczyki sutaszowe na użytek własny. Wymyśliłam, że skompletuje sobie różnorodną biżuterię w każdym kolorze i kilku wersjach (małe, delikatne, duże etc.) I jak postanowiłam, tak wzięłam się do pracy. Na pierwszy rzut powstały kolczyki…niebieskie (dla nikogo, kto mnie zna nie jest to zaskoczeniem ;))
Głównym kamieniem w tej parze kolczyków, oczywiście sutaszowych, stały się howlitowe, turkusowe kulki o średnicy 18mm. Do wykonania kolczyków użyłam jeszcze mniejszych kulkek z howlitu, szklanych pereł, kropli imitujących howlit, koralików Fire Polish (ivory) oraz koralików Toho w dwóch kolorach. Całość podtrzymują sznurki sutaszowe Pega – turkusowe i kremowe.

turkusowe kolczyki sutasz

sutasz kolczyki z howlitem

biżuteria sutasz

W kolejce czekają kolejne kolory i kształty. W tej chwili wieczory poświęcam na kolczyki w kolorze ciemnozielonym, przełamanym złotem. Zobaczymy, co mi z nich wyjdzie. Chociaż już wiem, że będą musiały odleżeć swoje w oczekiwaniu na dostawę sznurka, którego oczywiście mi braknie :D

Miłego tygodnia,
Karolina

Zostaw odpowiedź